Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda
Od kilku miesięcy w gorzowskiej komunikacji miejskiej funkcjonuje tzw. "Ciepły Guzik". Czy Pani/Pana zdaniem poprawił się komfort termiczny w pojazdach komunikacji miejskiej?

Serwis MZK odwiedziło: 2323659

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. informuje, iż od dnia 08 stycznia 2020 r. zmianom ulegnie rozkład jazdy poszczególnych linii autobusowych obsługujących gminę Deszczno.

Linia 100 - Kurs w dni robocze z przystanku TPV do pętli Siedlice-Ujęcie Wody o 22:15 zostanie wydłużony do pętli w Borku oraz kurs z przystanku Siedlice-Ujęcie Wody do przystanku AWF o 22:55 zostanie zastąpiony kursem o 23:05 z Borka.

Linia 118 – Kurs w dni robocze z przystanku AWF do przystanku Zalew Karnin o 4:38 zostanie przyspieszony na godz. 4:20 i wydłużony do pętli w Brzozowcu oraz kurs z przystanku Zalew Karnin do Orląt Lwowskich o 4:55 zostanie zastąpiony kursem o 4:47 z Brzozowca.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością