Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od dłuższego czasu w Gorzowie Wlkp. istnieje możliwość zakupu biletu na przejazd komunikacją miejską za pomocą telefonu komórkowego. Z jakiego systemu korzystała/korzystał Pani/Pan kupując bilet przez telefon komórkowy?

moBilet - 31.3%
mPay - 49%
SkyCash - 10.9%
GoPay - 8.8%
Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1177273

uruchomienie aplikacji mPay

logo mPay

 

Od 1 czerwca 2017 r. Pasażerowie komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim mogą kupić bilety poprzez telefon komórkowy przy użyciu aplikacji mobilnej mPay. To bardzo wygodne rozwiązanie dla Pasażerów.

Aplikacja mobilna mPay pozwala na szybki zakup biletu w każdym miejscu i o każdej porze. Pobranie i instalacja aplikacji w telefonie jest bezpłatna. Aby skorzystać z możliwości zakupu biletów komunikacji miejskiej przez aplikację mPay, wystarczy posiadać telefon komórkowy z systemem Android, iOS lub Windows Phone i zainstalować aplikację. Można to zrobić wpisując w przeglądarce telefonu adres: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-gorzow-wielkopolski/ lub pobierając ją ze sklepu z aplikacjami: Google Play, App Store lub Microsoft. Po zainstalowaniu aplikacji mPay w telefonie nastąpi krótka rejestracja Użytkownika w systemie mPay.

Cena biletu jest taka sama jak w punkcie sprzedaży, ponieważ mPay nie pobiera żadnej prowizji!

Więcej informacji na www.mpay.pl

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością