Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. od kilku tygodni eksploatuje autobusy hybrydowe MAN Lion's City Hybrid. Jak oceniają Państwo komfort podróżowania autobusem hybrydowym?

jest znacznie ciszej, niż w autobusie z silnikiem diesla - 63.1%
nie ma rożnicy w komforcie podrożowania pomiędzy autobusem hybrydowym a autobusem z silnikiem diesla - 22.5%
nie podrożowałem jeszcze autobusem hybrydowym, więc nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie - 14.4%
Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1209177

Ogólnopolski konkurs na najlepszego kierowcę 2017 r.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż w dniach 19 – 20 października 2017 r. w Płocku organizowany jest VII Ogólnopolski Konkurs na Najlepszego Kierowcę Komunikacji  Miejskiej, którego organizatorem jest Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. W tegorocznej edycji konkursu o tytuł najlepszego powalczy 61 kierowców z 31 miast, w tym także załoga Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o., która reprezentowana jest przez dwóch kierowców tj. Pana Tomasza Urbana oraz Pana Mariusza Stechlińskiego.

Konkurs składał się będzie z dwóch etapów tj. części teoretycznej oraz praktycznej. Część teoretyczna  będzie składała się z  testów ze znajomości przepisów ruchu drogowego, ustawy o transporcie drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy. Następnie kierowcy przystąpią do części praktycznej związanej z prowadzeniem autobusu miejskiego np. jazda precyzyjna, parkowanie prostopadłe czy lokalizacja usterki pojazdu.

W piątek dnia 20 października 2017 r. odbędzie się finał konkursu do którego zakwalifikowana zostanie 10 najlepszych kierowców, którzy zmierzą się z zadaniami z zakresu obsługi pasażerów i udzielania pierwszej pomocy. Zwycięzca konkursu otrzyma tytuł najlepszego kierowcy autobusowego w komunikacji miejskiej w roku 2017 i puchar prezesa IGKM, a wszyscy finaliści pamiątkowe dyplomy oraz nagrody finansowe i rzeczowe w zależności od miejsca w klasyfikacji końcowej.

22643062 1764350556932075 1729351980 o

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością