Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od kilku tygodni Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. prowadzi akcję informacyjną pod hasłem "Coolturalny pasażer". Czy możesz o sobie powiedzieć, że zachowujesz się jak "Coolturalny pasażer"?

tak, - 78.4%
nie. - 21.6%
Serwis MZK odwiedziło: 1403857

Kalendarz na rok 2019 już w sprzedaży

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 14 listopada 2018 r. rozpoczynamy sprzedaż kalendarza z wizerunkiem kobiet zatrudnionych na stanowisku kierowców autobusów. Kalendarz można nabyć w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Drzymały 10 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 lub w Dziale Dyspozycji Przewozów przy ul. Kostrzyńskiej 46 (pok. 4) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00.

Działanie polegające na wydaniu kalendarza miało na celu budowanie pozytywnego wizerunku spółki oraz promowanie wśród mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego zawodu kierowcy autobusu jak i samej komunikacji miejskiej. Ponadto działanie ma również na celu pokazanie, iż obecnie prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej nie jest niczym trudnym i jak najbardziej zawód ten jest również odpowiedni dla kobiet.

Zapraszamy do zakupu kalendarza!

00-okladka

 

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością