Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. planuje w najbliższym czasie wprowadzić możliwość płatności kartą płatniczą w Centrum Obsługi Klienta. Czy są Państwo za wprowadzeniem takiego rozwiązania?

tak - 94%
nie - 6%
Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1013047

NIE DAJ SIĘ UPOLOWAĆ!

plakat mały

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wlkp. przygotował specjalną kampanię informacyjną pod hasłem „NIE DAJ SIĘ UPOLOWAĆ”, której celem jest zwrócenie uwagi osób podróżujących komunikacją miejską na kradzieże kieszonkowe. Okres przed Świętami Bożego Narodzenia to czas, w którym w pojazdach komunikacji miejskiej swoje największe „plony” zbierają kieszonkowcy. Kieszonkowcy wykorzystują nasz pośpiech oraz roztargnienie.

Aby nie paść łupem złodziei korzystając z komunikacji miejskiej należy zachować szczególną uwagę oraz postępować według kilku prostych zasad:

• nie należy pokazywać zwartości swojego portfela,

• torebki i plecaki należy trzymać zawsze zamknięte przed sobą,

• nie należy nosić przy sobie dużej ilości gotówki,

• nie trzymaj portfela w tylnych i zewnętrznych kieszeniach ubioru,

• należy uprzedzić swoje dzieci przed ujawnieniem pieniędzy, telefonu oraz wartościowych przedmiotów posiadanych w domu.

 

 

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością