Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od dłuższego czasu w Gorzowie Wlkp. istnieje możliwość zakupu biletu na przejazd komunikacją miejską za pomocą telefonu komórkowego. Z jakiego systemu korzystała/korzystał Pani/Pan kupując bilet przez telefon komórkowy?

moBilet - 31.3%
mPay - 49%
SkyCash - 10.9%
GoPay - 8.8%
Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1177905

NIE DAJ SIĘ UPOLOWAĆ!

plakat mały

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wlkp. przygotował specjalną kampanię informacyjną pod hasłem „NIE DAJ SIĘ UPOLOWAĆ”, której celem jest zwrócenie uwagi osób podróżujących komunikacją miejską na kradzieże kieszonkowe. Okres przed Świętami Bożego Narodzenia to czas, w którym w pojazdach komunikacji miejskiej swoje największe „plony” zbierają kieszonkowcy. Kieszonkowcy wykorzystują nasz pośpiech oraz roztargnienie.

Aby nie paść łupem złodziei korzystając z komunikacji miejskiej należy zachować szczególną uwagę oraz postępować według kilku prostych zasad:

• nie należy pokazywać zwartości swojego portfela,

• torebki i plecaki należy trzymać zawsze zamknięte przed sobą,

• nie należy nosić przy sobie dużej ilości gotówki,

• nie trzymaj portfela w tylnych i zewnętrznych kieszeniach ubioru,

• należy uprzedzić swoje dzieci przed ujawnieniem pieniędzy, telefonu oraz wartościowych przedmiotów posiadanych w domu.

 

 

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością