Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. obecnie na stanowisku kierowcy autobusu zatrudnia 27 kobiet. W najbliższych miesiącach grupa ta powiększy się do 37 kobiet. Co sądzisz o zatrudnianiu kobiet na stanowisku kierowcy?

Serwis MZK odwiedziło: 1260994

Stacja Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. zaprasza na samoobsługową, bezgotówkową stację paliw, która oferuje Państwu wysokiej jakości olej napędowy w konkurencyjnej cenie. Stacja Paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. czynna jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Płatność za zakupiony olej napędowy wyłącznie kartą kredytową.

Mapa bitowa w Rysunek1 Kopia

Instrukcja obsługi terminala:

INSTRUKCJA MZK

 

W przypadku składania reklamacji na funkcjonowanie Stacji Paliw należy skorzystać z zamieszczonego poniżej "Wniosku reklamacyjnego":

pdfWNIOSEK REKLAMACYJNY72.71 KB

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością