Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od dłuższego czasu w Gorzowie Wlkp. istnieje możliwość zakupu biletu na przejazd komunikacją miejską za pomocą telefonu komórkowego. Z jakiego systemu korzystała/korzystał Pani/Pan kupując bilet przez telefon komórkowy?

moBilet - 31.3%
mPay - 49%
SkyCash - 10.9%
GoPay - 8.8%
Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1156454

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej dnia 15 sierpnia br.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. informuje, iż dnia 15.08.2017 r. linia tramwajowa oraz linie autobusowe będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta, przy czym zawieszone będzie kursowanie linii 121.

Jednocześnie informujemy o zaburzeniu w planowym kursowaniu linii tramwajowej „2” dnia 15.08.2017  r. w godzinach 11:45 – 12:10 w związku z przemarszem kolumny uczestników Wojewódzkich Obchodów Święta Wojska Polskiego z kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Mieszka I do Pl. Grunwaldzkiego.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością