Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. od kilku tygodni eksploatuje autobusy hybrydowe MAN Lion's City Hybrid. Jak oceniają Państwo komfort podróżowania autobusem hybrydowym?

jest znacznie ciszej, niż w autobusie z silnikiem diesla - 63.1%
nie ma rożnicy w komforcie podrożowania pomiędzy autobusem hybrydowym a autobusem z silnikiem diesla - 22.5%
nie podrożowałem jeszcze autobusem hybrydowym, więc nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie - 14.4%
Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1209181

Problemy z działaniem automatów biletowych

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o., informuje że nasilające się  w ostatnich dniach problemy dotyczące działania automatów biletowych tj. trudności z wydawaniem biletów, związane są z pogodą, a konkretnie z niskimi temperaturami  i dużą wilgotnością wewnątrz autobusów, co ma bezpośredni wpływ na elektryzowaniem się papieru termicznego w urządzeniach. O każdej sytuacji uniemożliwiającej zakup biletu pasażer powinien poinformować kierowcę, którzy ma obowiązek przekazania sprawy odpowiednim służbom.

Jednocześnie informujemy, że odpowiadające za serwisowanie automatów służby techniczne są w gotowości przez 24 godziny i starają się na bieżąco reagować na wszystkie zgłoszenia. Ze względu jednak na dużą liczbę automatów, służby te nie zawsze mogą reagować natychmiast tj. w momencie zakupu biletu czy wystąpienia problemów z jego wydawaniem.  Dlatego też prosimy o wyrozumiałość i jednocześnie zapewniamy, że staramy się w miarę możliwość ograniczyć negatywne skutki pogodowe dla naszych pasażerów. Z naszych informacji wynika, że problem ten występuje również, w mniejszym lub większym stopniu, w innych miastach: Zielona Góra, Szczecin, Piła czy Wrocław. Ponadto informujemy, że w przypadku problemów z automatami obsługa pojazdu ma obowiązek sprzedaży biletów za odliczoną kwotą, a wszelkie reklamacje będą na bieżąco rozpatrywane.

Reklamacje można zgłaszać osobiście w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Drzymały 10, telefoniczne na numer: 7287-800, 7287-900, mailowo na adres: mzk@mzk-gorzow.com.pl, lub poprzez wypełnienie formularza na naszej strony internetowej: http://www.mzk-gorzow.com.pl/index.php/wnioski-i-reklamacje

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację i postaramy się w najbliższym czasie zminimalizować zaistniały problem.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością