Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od kilku tygodni Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. prowadzi akcję informacyjną pod hasłem "Coolturalny pasażer". Czy możesz o sobie powiedzieć, że zachowujesz się jak "Coolturalny pasażer"?

tak, - 78.4%
nie. - 21.6%
Serwis MZK odwiedziło: 1403868

Remont ul. Sulęcińskiej od 13.10.2018 r.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, że od dnia 13 października 2018 r. (sobota) z powodu remontu ulicy Sulęcińska i jej zamknięciu na odcinku od skrzyżowania z ulicą Osadnicza do Kanału Rożkowieckiego nastąpią zmiany tras linii autobusowych obsługujących Zieleniec, Łagodzin i miejscowości na terenie gminy Deszczno które pojadą następującymi trasami:

Linia nr 112:

Zakład Energetyczny/Śląska- Pole Golfowe – Grobla - Koniawska – Kasprzaka – Łagodna – Łagodzin – (wybrane kursy: Krasowiec – Bolemin – Kiełpin); powrót z Kiełpina/Łagodzina ulicami: Łagodna – Kasprzaka i od Mostu Koniawskiego powrót na stałe trasy.

Linia nr 127:

Zakład Energetyczny/Śląska- Pole Golfowe – Grobla – (wybrane kursy przez ulice: Kobylogórska – Krótka) - Koniawska – Sulęcińska – Zuchów (tymczasowa pętla); powrót z pętli Zuchów ulicami: Sulęcińska – Koniawska i od Mostu Koniawskiego powrót na stałą trasę.

Linia nr 118: 

W wybranych kursach do Gorzowa od przystanku Karnin pojedzie drogą serwisową i ul. Sulęcińską (obowiązują przystanki Zieleniec i Zuchów) omijając przystanki Pszenna i Zieleniec.

Linia nr 133:

Zakład Energetyczny – Grobla - Koniawska – Kasprzaka – Ulim – Dzierżów – Płonica – Bolemin – Krasowiec – Łagodzin – Łagodna – Kasprzaka – Koniawska – Grobla – Orląt Lwowskich.

Zawieszone zostają przystanki Pszenna, Willowa przy ulicy Sulęcińska oraz dla wybranych kursów linii nr 118 przystanki Pszenna, Zieleniec przy ulicy Poznańska. Za utrudnienia przepraszamy!

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością