Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od kilku tygodni Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. prowadzi akcję informacyjną pod hasłem "Coolturalny pasażer". Czy możesz o sobie powiedzieć, że zachowujesz się jak "Coolturalny pasażer"?

tak, - 78.4%
nie. - 21.6%
Serwis MZK odwiedziło: 1425434

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji zastępczej od dnia 19 grudnia 2018 r.

 

 

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 19 grudnia 2018 r. (środa) w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Kostrzyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Tartaczna do Pl. Słonecznego wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

- Linia zastępcza „T1” kursować będzie na skróconej trasie Silwana – Osiedle Słoneczne – Silwana.

- Zastępcza linia autobusowa „T4” na trasie Orląt Lwowskich – Kostrzyńska-MZK – Orląt Lwowskich ulicami: Konstytucji 3 Maja – Myśliborska - Dobra kursować będzie ze zwiększoną częstotliwością, w godzinach szczytu co 16 minut, w godzinach podszczytowych oraz w soboty, niedziele i święta co 20 minut.

- Linie autobusowe nr 106, 115, 119, 120 będą rozpoczynać i kończyć trasę na przystanku Kostrzyńska-MZK zamiast na pętli Wieprzyce (przy ul. Warzywnej).

- Linie autobusowe nr 401, 501, 502, 503, 504, 505 zostaną skierowane na trasy objazdem przez ulicę Dobrą i Myśliborską.

-Zawieszone zostanie kursowanie linii nr 402 i 403.

Autobusy wyżej wymienionych linii zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach zlokalizowanych przy ich trasach.

Zawieszone zostają przystanki Wieprzyce, Tartaczna, Plac Słoneczny.

Najdogodniejszym miejscem na przesiadkę z linii zastępczej T 1 na linie zastępcze T 2 i T 4 i odwrotnie jest węzeł przesiadkowy obejmujący przystanki Zakład Energetyczny i Orląt Lwowskich.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością