Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od kilku tygodni Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. prowadzi akcję informacyjną pod hasłem "Coolturalny pasażer". Czy możesz o sobie powiedzieć, że zachowujesz się jak "Coolturalny pasażer"?

tak, - 78.4%
nie. - 21.6%
Serwis MZK odwiedziło: 1425415

Zmiana funkcjonowania linii autobusowej nr 100 od dnia 11.03.2019 r.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. informuje, iż od dnia 11 marca 2019 r. do odwołania w związku z prowadzonymi pracami drogowymi na ul. Żytniej zostanie zawieszona obsługa pętli autobusowej „Siedlice – Ujęcie Wody” przy ul. Żytniej.
Autobusy linii nr 100 kursujące do p. „Siedlice-Ujęcie Wody” na czas prowadzonych prac drogowych będą kursować do p. Ciecierzyce.
Najbliższym przystankiem dla wsiadających korzystających dotychczas z pętli „Siedlice – Ujęcie Wody” jest przystanek „Żytnia” na ul. Wylotowej.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością