Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. planuje wprowadzenie tzw. "Ciepłego Guzika", czyli otwierania drzwi przez pasażerów na przystankach za pomocą przycisków znajdujących się przy drzwiach. Co sądzi Pan/Pani o takim rozwiązaniu?

Serwis MZK odwiedziło: 1530507

Zamknięcie dla ruchu ulicy Śląskiej od 23.07.2019 r.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 23 lipca 2019 r. do odwołania zamknięta zostanie z powodu remontu ulica Śląska na odcinku od skrzyżowania z ulicą Jasna do pętli Śląska-Pole Golfowe i zmienione zostaną trasy linii kursujących do tej pętli oraz lokalizacja przystanków końcowego i początkowego, które zostaną przeniesione na ulicę Ludwika Waryńskiego:

- w kierunku pętli Waryńskiego od ronda Księdza Piotra Sadownika pojadą ulicą Fabryczna do ulicy Ludwika Waryńskiego gdzie zlokalizowany jest przystanek końcowy;

- w kierunku śródmieścia od przystanku początkowego Waryńskiego pojadą ulicą Śląska i od przystanku Kwiatowa powrócą na stałą trasę.

Podczas funkcjonowania objazdu przystanki Towarowa i Kwiatowa w kierunku pętli Śląska-Pole Golfowe zostaną przeniesione na ulicę Fabryczna odpowiednio w przy placu zabaw (za rondem Ks. Sadownika) i przystani (za skrzyżowaniem z ulicą Budowlanych), natomiast przystanki początkowy i końcowy Śląska-Pole Golfowe w obu kierunkach zawieszone i przeniesione na ulicę Ludwika Waryńskiego.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością