Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od kilku tygodni Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. prowadzi akcję informacyjną pod hasłem "Coolturalny pasażer". Czy możesz o sobie powiedzieć, że zachowujesz się jak "Coolturalny pasażer"?

tak, - 78.4%
nie. - 21.6%
Serwis MZK odwiedziło: 1510874

Zmiany w funkcjonowaniu linii T2 dnia 10.08.2019 r.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, że w dniu 10-08-2019 (sobota) od godziny 8:00 do około godziny 20:00 w związku z remontem ulicy Kazimierza Wielkiego nastąpi zmiana trasy linii zastępczej T 2, która zostanie skrócona do ulicy Stefana Czarnieckiego (pętla parking marketu Netto, przystanek przy ulicy Stefana Czarnieckiego). Od ulicy Stefan Czarnieckiego linia T 2 pojedzie objazdem ulicami: Wiejska, Owocowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księdza Witolda Andrzejewskiego do ulicy Mieszka I gdzie na przystanku Sąd nastąpi powrót na stałą trasę. Zawieszone zostaną przystanki Kilińskiego (przy ulicy Puszkina) i Chodkiewicza (przy ulicy Kazimierza Wielkiego), natomiast obowiązywać będą wszystkie przystanki znajdujące się przy ulicach Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księdza Witolda Andrzejewskiego.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością