Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Informacje
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. planuje w najbliższym czasie wprowadzić możliwość płatności kartą płatniczą w Centrum Obsługi Klienta. Czy są Państwo za wprowadzeniem takiego rozwiązania?

tak - 94%
nie - 6%
Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1013047

Dystrybucja biletów


UWAGA

Ewentualne okresowe zmiany dotyczące godzin otwarcia kas biletowych, podawane są na bieżąco w komunikatach na stronie głównej KOMUNIKATY

Bilety okresowe: 1 tygodniowe, 2 tygodniowe, miesięczne i kwartalne do nabycia wyłącznie w kasach biletowych MZK na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

 Wykaz kas biletowych:

 Centrum Obsługi Klienta

ul. Drzymały 10
8:00 do 17:00,
w soboty od 9:30 do 13:00
tel. (95) 7287901-3


 Kasa biletowa nr 1 - os. Piaski
11:00 do 16:00,
w soboty kasa nieczynna.
tel. (95) 7287881


 Kasa biletowa nr 2 - os. Staszica (ul. Marcinkowskiego - pawilony handlowe)
10:00 do 17:00,
w pierwszą sobotę miesiąca kasa czynna 10:00 do 13:00


Kasa biletowa nr 6 - Silwana
11:00 do 17:00
w soboty kasa nieczynna.
tel. (95) 7287882 


Baner

 

GoPay Sp. z o.o.   jest przedsiębiorstwem zajmującym się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań dla miejskich przedsiębiorstw komunikacyjnych, miast i innych podmiotów związanych z transportem zbiorowym. Główną działalnością spółki jest rozwój systemów sprzedaży biletów na przejazdy komunikacją miejską. Udostępniamy dla Państwa Internetowy system sprzedaży biletów okresowych www.gopay24.pl oraz aplikację mobilną GoPay.

  


logo mobilet

 

Czekasz na autobus czy tramwaj i nie masz biletu ?

Z usługa moBILET kupisz elektroniczny bilet  przez komórkę, o każdej porze, gdziekolwiek jesteś…

 


 

home logo Kupuj bilety komunikacji miejskiej komórką

Bilet w komórce to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników komunikacji miejskiej. Aplikacja SkyCash eliminuje konieczność noszenia przy sobie gotówki i szukania kiosku.


 
Bilety jednorazowe do nabycia również w punktach usługowo-handlowych (kioski, sklepy) na terenie miasta Gorzowa oraz okolicznych miejscowości.

Bilety posiadające nadruk MZK Gorzów Wlkp., zakupione w automatach biletowych zainstalowanych w autobusach i tramwajach, nieposiadające śladów fałszerstwa dopuszczone są do użytku w środkach transportu miejskiego Gorzowa Wlkp.

UWAGA

Ewentualne okresowe zmiany dotyczące godzin otwarcia kas biletowych, podawane są na bieżąco w komunikatach na stronie głównej KOMUNIKATY

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością