Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Komunikaty
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od dłuższego czasu w Gorzowie Wlkp. istnieje możliwość zakupu biletu na przejazd komunikacją miejską za pomocą telefonu komórkowego. Z jakiego systemu korzystała/korzystał Pani/Pan kupując bilet przez telefon komórkowy?

moBilet - 31.3%
mPay - 49%
SkyCash - 10.9%
GoPay - 8.8%
Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1177272

Komunikaty

Zamknięcie kas biletowych PIASKI i SILWANA od 1 stycznia 2018 r.

 

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. w związku z systematycznie zmniejszającą się ilością sprzedawanych biletów oraz w uzgodnieniu z Organizatorem PTZ – Urzędem Miasta Gorzowa Wlkp. , z dniem 1 stycznia 2018 r. zamknięte zostaną kasy biletowe znajdujące się na pętlach tramwajowych „Piaski” (Kasa biletowa nr 1) oraz „Silwana” (Kasa biletowa nr 6).

Jednocześnie informujemy, iż bilety będzie można w dalszym ciągu nabyć w kasach biletowych w Centrum Obsługi Klienta (COK) przy  ul. Drzymały oraz w kasie biletowej na os. Staszica. Przypominamy, że bilety można nabyć drogą elektroniczna poprzez aplikacje mpay, skaycash, mobilet, gopay oraz w automatach biletowych (tylko bilety jednorazowe).

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością