Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Komunikaty
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od kilku tygodni Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. prowadzi akcję informacyjną pod hasłem "Coolturalny pasażer". Czy możesz o sobie powiedzieć, że zachowujesz się jak "Coolturalny pasażer"?

tak, - 78.4%
nie. - 21.6%
Serwis MZK odwiedziło: 1459002

Komunikaty

Zmiany w obsłudze komunikacyjnej miejscowości Wawrów od dnia 17.05.2018 r.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.  informuje, iż od dnia 17 maja 2018 r.  z uwagi na prace remontowe na drodze prowadzącej do pętli autobusowej „Wawrów-Stadion” wszystkie kursy na linii autobusowej „113” będą wykonywane do pętli „Wawrów – AEK”. Zmiana dotyczy również kursu o godz. 22.19 z p. Wawrów-Stadion na linii autobusowej „114”, który wykonywany będzie od pętli „Wawrów – AEK”. Jednocześnie informujemy, iż zawieszona zostaje obsługa wszystkich przystanków w ciągu drogi dojazdowej do pętli „Wawrów – Stadion” jak i samej pętli autobusowej.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością