Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
 
 
Przetargi publiczne

Przetargi publiczne

Przetarg nieograniczony sektorowy o wartości poniżej 443 000 euro na dostawę nowych części i podzespołów do autobusów typu MAN

Przetarg nieograniczony sektorowy o wartości poniżej 443 000 euro na dostawę nowych części i podzespołów do autobusów typu MAN
nr sprawy 899/2018/026_części MAN


Termin składania ofert :16.11.2018r. godzina 11:00 Sekretariat
Otwarcie ofert : 16.11.2018r. godzina 11:30


pdfPytania_i_odpowiedzi_I.pdf307.25 KB09/11/2018, 14:14

xlszałącznik_1a_edytowalny.xls154 KB09/11/2018, 14:14


 

pdfOgłoszenie_o_zamówieniu_części_MAN.pdf643.05 KB08/11/2018, 14:17

pdfSIWZ.pdf834.52 KB08/11/2018, 14:17

pdfzałacznik_6_-wzór_umowy.pdf643.88 KB08/11/2018, 14:17

doczałączniki_edytowalne_do_siwz.doc226.5 KB08/11/2018, 14:17

pdfzałącznik_1_a_opis_przedmiotu_zamówienia.pdf444.15 KB08/11/2018, 14:17

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością