Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
 
 
Przetargi publiczne

Przetargi publiczne

Zapytanie ofertowe nr 202/2019 usługi agencyjne sprzedaży biletów uprawniających do przejazdów środkami lokalnego publicznego transportu zbiorowego, na rzecz Urzędu Miasta Gorzów Wlkp.

ZAPYTANIE OFERTOWE NA USŁUGI SPRZEDAŻY BILETÓW

           Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Spółka z o.o., ogłasza nabór na składanie ofert na usługi agencyjne sprzedaży biletów uprawniających do przejazdów środkami lokalnego publicznego transportu zbiorowego w punkcie sprzedaży - kasa biletowa nr 3 – Centrum Obsługi Klienta przy ul. Drzymały 10 w Gorzowie Wlkp. (lokal Zamawiającego).

Postępowanie realizowane będzie w formie zapytania ofertowego (kierowanego do osób prowadzących działalność gospodarczą lub osób, które są gotowe do założenia takiej działalności).

Szczegółowych informacji udziela Kierownik Działu Ekonomicznego - Urszula Popiel, numer telefonu 95 7827-825 lub 830.

Oferty można składać w sekretariacie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o., lub mailem na adres: oferty@mzk-gorzów.com.pl, do 29.07.2019r. do godz. 15:00

Druki do pobrania:

  1. 1.Zapytanie ofertowe
  2. 2.Formularz ofertowy
  3. 3.Załączniki do zapytania ofertowego
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością