Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Komunikaty
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda
Jak ocenia Pani/Pan funkcjonowanie komunikacji miejskiej obsługującej Cmentarz Komunlany przy ul. Żwirowej w okresie Wszystkich Świętych?

Serwis MZK odwiedziło: 1808194

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. informuje, iż od dnia 12.11.2019 r. (wtorek) do odwołania w związku z prowadzonymi pracami przy wodociągu na ul Kos. Gdyńskich i zamkniętym pasie ruchu od skrzyżowania z ul. Roosevelta do ul. Mościckiego autobusy linii 104, 111, 134 i 505 w kierunku centrum pojadą objazdem przez ul. Mieszka I i Mickiewicza. Podczas objazdu obowiązuje przystanek na ul. Mieszka I Sąd, a przystanek Roosevelta przy ul. Roosevelta dla linii 104, 134 i 505 zostanie zawieszony. W związku z wydłużeniem się trasy linii 111 w kierunku Waryńskiego, kursy mogą ulec opóźnieniu.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością