Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 4274154

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż na wypadek zagrożenia koronawirusem począwszy od dnia 4 marca 2020 r. (środa) wszystkie pojazdy zjeżdżające do zajezdni po zakończeniu realizacji pracy przewozowej na liniach komunikacji miejskiej poddawane są dezynfekcji, na którą składa się dezynfekcja poręczy, uchwytów, kasowników, automatów do sprzedaży biletów, przycisków znajdujących się w pojeździe oraz pozostałych powierzchni. Jednocześnie informujemy, iż podstawowe informacje na temat koronawirusa mogą znaleźć na ekranach informacji pasażerskiej znajdujących się w pojazdach oraz na plakatach, które pojawiły się w pojazdach. Plakaty oraz spoty emitowane na ekranach są elementem kampanii prowadzonej przez Ministerstwo Zdrowia. Ponadto informujemy, iż na chwilę obecną w dalszym ciągu utrzymujemy funkcję tzw. ciepłego guzika, czyli otwierania drzwi przez pasażerów.

 

 

88180765 186578999303393 7795354063008169984 n

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością