Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 4274203

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 16.03.2020r. do dnia 25.03.2020r. w związku z zawieszeniem funkcjonowania placówek oświatowych zawieszone zostaną kursy szkolne oznaczone w rozkładzie literką – s „kursuje w dni nauki w szkole”.

 

Realizowane będą natomiast kursy oznaczone w rozkładzie literką H – „kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych”.

 

Dodatkowo w związku z zamknięciem giełdy przy ul. Szczecińskiej, zawieszone zostanie funkcjonowanie w niedziele linii autobusowej nr – 121.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością