Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 2935258

UWAGA

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o., informuje że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wprowadza z dniem 21.03.2020r., ograniczenie pracy kas biletowych, zgodnie z poniższym harmonogramem.

 

Kasa nr 5 – COK - kasa hurtowa – od godz. 7:00 do 12:00

Kasa nr 3 – COK – od 11:00 do 16:00 (na zmianę z kasą nr 4)

Kasa nr 4 – COK – od 11:00 do 16:00 (na zmianę z kasą nr 3)

Kasa nr 2 – os.Staszica – od 12:00 do 17:00

 

 W soboty kasy biletowe będą nieczynne.

 

Dodatkowo informujemy o możliwości nabywania biletów drogą elektroniczną za pośrednictwem internetu oraz aplikacji mobilnych.

Powyższy harmonogram zapewni ciągłą pracę jednej kasy w godzinachod 8:00 - 17:00. Informacje dotyczące godzin otwarcia kas biletowych znajdą Państwo również na stronie: https://mzk-gorzow.com.pl/informacje/kasy-biletowe

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością