Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3277525

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż w związku z poprawą sytuacji epidemiologicznej wprowadzone zostają następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

- od soboty 23 maja br. przywrócone zostanie funkcjonowanie linii autobusowych: nr 105 na trasie Os. Staszica – Cmentarz i nr 132 Ustronie – Cmentarz;
- od niedzieli 24 maja br. przywrócone zostaje kursowanie linii nr 121 na trasie Os. Staszica – TPV w niedziele;
- od poniedziałku 25 maja br. ponownie zostaną uruchomione linie autobusowe nr 102 na trasie Śląska-Pole Golfowe – Dekerta-Szpital (poza kursami wykonywanymi wyłącznie w dni nauki w szkole), linii nr 114 na trasie Ustronie – Rondo Sybiraków oraz linii nr 137 na trasie Ustronie – TPV.

Szczegółowe rozkłady jazdy zostały opublikowane na stronie internetowej mzk-gorzow.com.pl oraz na przystankach po trasie wyżej wymienionych linii sukcesywnie od piątku 22 maja br.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością