Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3621145

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż dnia 27 czerwca 2020 r. w dni wolne (tj. sobota i niedziela) oraz codziennie od dnia 1 lipca 2020 r. uruchomione zostanie kursowanie autobusów na linii specjalnej "201" w relacji Słowiańska - Jezioro Nierzym - Słowiańska.

Szczegółowa trasa jazdy:
Słowiańska - Myśliborska - Marcinkowskiego - Staszica - Fredry - Matejki - Kosynierów Gdyńskich - Wybickiego - Jagiełły - Walczaka - Czereśniowa - Piłsudskiego - Górczyńska - Okulickiego - Pl. Jana Pawła II - KEN - Szarych Szeregów - Bora-Komorowskiego - Fieldorfa-Nila - Walczaka - Różanki-Szklarnia - Różanki - Jezioro Nierzym

Uwaga:

Linia specjalna „201” kursuje wyłącznie w dni pogodne. Informacja o kursowaniu autobusu na linii w danym dniu będzie umieszczona na stronie internetowej MZK.

Autobus zatrzymuje się na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie przejazdu. W granicach administracyjnych miasta Gorzowa Wlkp. opłata za przejazd wynosi 3,00 zł bilet normalny i 1,50 zł bilet ulgowy natomiast za przejazd do i od przystanków Różanki-Szklarnia, Różanki oraz Jezioro Nierzym odpowiednio 6,00 zł bilet normalny i 3,00 zł bilet ulgowy.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością