Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3621121

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. informuje, iż od nowego miesiąca (lipca br.) zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:
1) Od dnia 1 lipca 2020 (środa) zostanie zawieszony przystanek „SP-4” na ul. Kobylogórskiej w kierunku Łagodzina dla linii 112. Dla wszystkich kursów linii 112 w kierunku Łagodzina i Kiełpina obowiązują przystanki przy ul. Koniawskiej.

2) Od dnia 2 lipca 2020 (czwartek) nastąpi korekta rozkładu jazdy linii 105 i 132 obowiązującego w dni robocze oraz zmiana lokalizacji przystanków dla linii 105, 111 i 132 na ul. Żwirowej. W kierunku Chwalęcic zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek „Warta Arena” pomiędzy przystankiem „Błotna”, a „Cmentarz Brama I” w okolicy posesji nr 70, natomiast w kierunku Śródmieścia nowy przystanek „Warta Arena” zostanie ulokowany za przystankiem „Cmentarz Brama I” vis-a-vis przystanku w przeciwnym kierunku i zastąpi przystanek „Błotna”. Oba nowe przystanki będą funkcjonować jako „na żądanie”.

3) Dnia 2 lipca zostanie uruchomiona linia tramwajowa nr 1 relacji Wieprzyce – Silwana. Wznowienie funkcjonowania linii tramwajowej planuje się na godzinę ~12.00:
pierwszy kurs w kierunku Silwany z pętli Wieprzyce odjedzie o godzinie 12:22, natomiast z pętli Silwana w kierunku Wieprzyc o 12:57, kolejne kursy tramwajów zgodnie z udostępnionym rozkładem jazdy. W związku z powyższym Zastępcza Komunikacja Autobusowa linii T1 dnia 2 lipca z chwilą uruchomienia trakcji tramwajowej zostanie zawieszona, co oznacza, iż dnia 2 lipca będzie funkcjonować do godziny ~13.00.

Uwaga! W związku z zawieszeniem linii T1, od dnia 3 lipca (piątek) zostaną zawieszone tymczasowe przystanki, z których korzystały również inne linie:
- 122 i 501 przy ul. Warszawskiej „Plac Staromiejski” obustronnie
- 113, 114 i 501 przy ul. Pomorskiej „Park Kopernika” obustronnie

4) Dnia 2 lipca br. nastąpi korekta rozkładu jazdy linii T2 polegająca na zmianie częstotliwości kursowania linii z obecnej co 12 min całodziennie, na częstotliwość w dni robocze co 8 min w szczycie porannym i popołudniowym oraz co 12 min w międzyszczycie i co 15 min w godzinach wieczornych, a także w soboty, niedziele i św. na częstotliwość kursowania co 15 min całodziennie.

5) Od dnia 2 lipca zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy dla linii 104 w dni robocze, polegająca na przyspieszeniu kursów z przystanku „Rondo Szczecińskie” z 5:24 na 5:20 oraz z 5:44 na 5:41.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością