Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3877799

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. informuje o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w miesiącu sierpniu 2020 r.

  • Z dniem 1 sierpnia br. nastąpi korekta rozkładu jazdy linii 122 polegająca na skierowaniu wybranych kursów w dni robocze oraz soboty do pętli „Warszawska” (granica miasta).
  • Zmianie ulegnie funkcjonowanie autobusowej komunikacji zastępczej linii T2.
    Od dnia 1 sierpnia br. autobusy linii T2 będą kursować na trasie okólnej: Piaski – Kazimierza Wielkiego – Roosevelta – Kosynierów Gdyńskich- Orląt Lwowskich – Kosynierów Gdyńskich – Mieszka I –Kazimierza Wielkiego – Puszkina – Czarnieckiego –Piaski.

Szczegóły w zakładce rozkład jazdy.

Ponadto, od dnia 3 sierpnia br. zostanie uruchomiony w dni robocze dodatkowy kurs linii 101 z pętli „Śląska – Pole Golfowe” o godzinie 21:20.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością