Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 5592628

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. przypomina, iż zgodnie z nowymi wytycznymi Rady Ministrów od dnia 10 października 2020 r. obszar całego terytorium Polski zostanie objęty tzw. żółtą strefą (za wyjątkiem obszarów określonych jako strefa czerwona.

Co to oznacza w praktyce dla pasażerów komunikacji miejskiej:

a) osoby podróżujące komunikacją miejską będą miały obowiązek zasłaniania ust i nosa w pojazdach komunikacji miejskiej oraz w przestrzeni publicznej czyli również podczas oczekiwania na przystanku,

b) zwolnienie z zakrywania ust i nosa tylko z zaświadczeniem lekarskim,

c) w dalszym ciągu obowiązują limity ilości osób, które mogą jednocześnie korzystać z komunikacji miejskiej i wynoszą one obecnie 50% wszystkich dostępnych miejsc siedzących i stojących w pojeździe przy czym zajęta może być tylko połowa miejsc siedzących.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością