Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 4863161

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 14 listopada br. w związku z remontem Ronda Słowiańskiego z chwilą jego zamknięcia dla ruchu nastąpi zmiana tras linii autobusowych 101, 103, 104 oraz 123.


Linie nr 101, 103, 104 przez rondo Szczecińskie pojadą prosto (zamiast skrętu w ulicę Słowiańska), zatrzymując się na przystanku Rondo Szczecińskie przy ulicy Myśliborska, i dalej przez parking dojadą do pętli. Dla linii nr 101, 103, 104 zawieszony zostanie przystanek Rondo Szczecińskie przy ulicy Słowiańska.


Linia nr 123 w kierunku TPV od skrzyżowania ulicy Słowiańska z ulicą Aleksandra Fredry pojedzie ulicami Fredry, Staszica, Marcinkowskiego, Myśliborska i od ronda Szczecińskiego powróci na stałą trasę. Powrót ze Strefy od ronda Szczecińskiego do ulicy Słowiańska tą samą trasą. Na czas prowadzenia remontu przystanki przy ulicy Słowiańskiej dla linii 123 zostają zawieszone, natomiast obowiązywać będą przystanki zlokalizowane na trasie objazdu.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością