Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 4863262

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 17 listopada 2020 r. wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

1. W związku z otwarciem dla ruchu ulicy Dobra na skrzyżowaniu z ulicą Myśliborska od dnia 17 listopada 2020 r. (wtorek) linia nr 119 powraca na stałą trasę. Równocześnie dla tej linii nastąpi korekta rozkładów jazdy.

2. W dniach 17 i 18 listopada br. od godziny około 9:00 do około godziny 16:00 w związku z pracami budowlanymi w rejonie pętli Słowiańska z chwilą jej zamknięcia dla ruchu nastąpi zmiana tras linii autobusowych 101, 103, 104. Dla linii nr 101, 103, 104 przystankiem końcowym będzie przystanek Słowiańska przy ulicy Słowiańska, natomiast przystankiem początkowym dla tych linii będzie przystanek Rondo Szczecińskie przy ulicy Myśliborska. W trakcie trwania prac budowlanych nie będą obsługiwane przystanki zlokalizowane na pętli Słowiańska.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością