Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 5859275

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 24 marca br. około godziny 11:00 w związku z przebudową drogi nastąpią zmiany na skrzyżowaniu ulic: Myśliborska, Dobra, Mironicka, Szczecińska polegające na przełożeniu ruchu na jezdnię południową i przeniesieniu przystanku Małyszyn Wielki w kierunku śródmieścia za skrzyżowanie (rondo) do docelowej zatoki. Zmiana nastąpi z chwilą przeniesienia ruchu na jezdnię południową oraz znaku przystankowego i rozkładów jazdy do nowej zatoki. Przystanek dla linii kursujących do Wieprzyc znajduje się na ulicy Dobra – Małyszyn, a przystanek w kierunku Baczyny i Strefy przeniesiony zostanie na jezdnię południową.

   Dodatkowo informujemy, że przystanek na żądanie "Rondo Europejskie" w kierunku Małyszyna zostaje zawieszony do odwołania.

   

   Ponadto w  nocy z 25 na 26 marca br. do odwołania w związku z przebudową drogi nastąpią zmiany na skrzyżowaniu ulic: Walczaka i Górczyńska polegające na zamknięciu zatoki przystankowej i zawieszeniu przystanku Rondo Gdańskie obowiązującego dla linii nocnej nr 501 zlokalizowanego przy ulicy Górczyńska. Jednocześnie zostanie uruchomiony przystanek tymczasowy przy ulicy Walczaka (przed rondem Gdańskim).

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością