Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. planuje wznowienie otwierania drzwi przez pasażerów tj. uruchomienie "ciepłego guzika". Jakie jest Państwa zdanie na ten temat?

Serwis MZK odwiedziło: 6410212

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. informuje, iż od dnia 17 maja do 20 czerwca br. z powodu remontu odcinka ulicy Marcinkowskiego pomiędzy ulicami Grottgera a Matejki nastąpi zmian tras linii autobusowych.

Autobusy linii 110, 113, 122, 126, 503 jadąc ze śródmieścia w kierunku Os. Staszica pojadą ulicami Myśliborska (obowiązuje przystanek Rondo Myśliborskie), rondo Myśliborskie, Matejki i od ulicy Marcinkowskiego powrócą na stałe trasy.

Autobusy linii 100, 101, 121, 136, 137 jadąc od ulicy Myśliborskiej na rondzie Myśliborskim skręcą w ulicę Matejki (omijając przystanki Rondo Myśliborskie i Alejki) i od ul. Marcinkowskiego wrócą na stałe trasy.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością