Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. planuje wznowienie otwierania drzwi przez pasażerów tj. uruchomienie "ciepłego guzika". Jakie jest Państwa zdanie na ten temat?

Serwis MZK odwiedziło: 6794786

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o., informuje, że od 1 lipca 2021 r., ponownie uruchomiona zostanie sprzedaż dla odbiorców hurtowych w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Drzymały 10.

Sprzedaż Hurtowa będzie prowadzona przez kasę nr 5 oraz w zastępstwie przez kasę nr 4, w godzinach od 7:00 do 15:00 oraz w pierwszą sobotę miesiąca w godz. 9:30 – 13:00.

Ponadto informujemy, ze Kasa Hurtowa przy ul. Kostrzyńskiej 46, będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 14:00 (Kasa prowadzi tylko sprzedaż hurtową).

Kasy nr 4 i 5 prowadzą również sprzedaż dla odbiorców indywidualnych. Pozostałe kasy prowadzą sprzedaż bez zmian. Szczegółowe godziny otwarcia kas biletowych dostępne pod adresem: https://www.mzk-gorzow.com.pl/informacje/kasy-biletowe

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością