Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. planuje wznowienie otwierania drzwi przez pasażerów tj. uruchomienie "ciepłego guzika". Jakie jest Państwa zdanie na ten temat?

Serwis MZK odwiedziło: 6794775

Miejski Zakład komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. informuje, iż Od dnia 12 lipca br. (poniedziałek) do odwołania z powodu remontu ulicy Kombatantów nastąpi zmiana tras linii autobusowych.

Linie nr 104, 114, 132 w kierunku śródmieścia od skrzyżowania ulic Gen. Bora-Komorowskiego, Szarych Szeregów i Kombatantów pojadą ulicami Szarych Szeregów (obowiązują przystanki: Hubala, Obrońców Pokoju), Gen. Okulickiego (obowiązuje przystanek Okulickiego – w okolicy Watrala) i od skrzyżowania z ulicą Kombatantów powrócą na stałe trasy.

Linie nr 102, 107, 125 w kierunku śródmieścia na skrzyżowaniu ulic Szarych Szeregów i Gen. Okulickiego pojadą ulicą Gen. Okulickiego (obowiązuje przystanek Okulickiego) i od skrzyżowania z ulicą Kombatantów powrócą na stałe trasy.

Zawieszone zostają przystanki w kierunku śródmieścia: przy ulicy Kombatantów (Kombatantów, Armii Krajowej, Galeria Manhattan) dla wszystkich linii oraz przy ulicy Szarych Szeregów (Obrońców Pokoju) dla linii nr 102, 107, 125.

W kierunku pętli Ustronie, Dekerta-Szpital, Działkowców trasy jazdy pozostają bez zmian.

 

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością