Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3827861

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY POSTĘPOWANIA W ZAKRESIE  ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO CHOROBĄ ZAKAŹNĄ COVID-19 W ZAKRESIE ZAKUPU BILETÓW

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim w związku z zagrożeniem epidemiologicznym CHOROBĄ ZAKAŹNĄ COVID-19 zwraca się z prośbą, aby tak gdzie jest to możliwe, za bilety komunikacji miejskiej, dokonywać płatności bezgotówkowo tj. za pomocą kart płatniczych.

Ponadto apelujemy, aby w miarę możliwości unikać zakupu biletów w kasach biletowych i zaopatrywać się w bilety elektroniczne za pośrednictwem aplikacji mobilnych: moBILET, GoPay, SkyCash, mPay.

Celem ograniczenia kontaktów bezpośrednich, prosimy wchodzić do pomieszczeń kas biletowych pojedynczo oraz zachowywać odstęp minimum 1 metra od poprzedniego klienta.

Zarząd Spółki

 Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.

 

 

 

Komunikat

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością