Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3278314

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od 18 maja 2020 r. zmienione zostaną limity pasażerów w środkach transportu publicznego. Zgodnie z wytycznymi Rady Ministrów pasażerowie będą mogli zająć 30% miejsc siedzących i stojących dostępnych w pojeździe. W dalszym ciągu utrzymana zostanie zasada, ze zajęta będzie mogła być tylko połowa miejsc siedzących, natomiast pozostałe osoby będą mogły zajmować miejsca stojące.
W przypadku autobusów 12-metrowych jednocześnie takim autobusem będzie mogło podróżować od 25 do 31 pasażerów, natomiast w przypadku autobusów 15-metrowych od 38 do 42 pasażerów.

1ef13607 c5fb 4b39 b609 fa4982e8ce12

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością