Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 5859405

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż zgodnie z nowymi rządowymi obostrzeniami od dnia 17 października 2020 r. w pojazdach komunikacji miejskiej będzie mogło podróżować jednocześnie jedynie 30% pasażerów z ogólnej liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących przy jednoczesnym wyłączeniu w pojeździe 50% miejsc siedzących.
Co to oznacza w praktyce:
- autobusem 12-metrowym będzie mogło podróżować jednocześnie od 25 do 31 pasażerów,
- autobusem 15-metrowym będzie mogło podróżować jednocześnie od 38 do 42 pasażerów,
- tramwajem będzie mogło podróżować jednocześnie 53 pasażerów.
Jednocześnie przypominamy, iż w pojazdach komunikacji miejskiej oraz w przestrzeni publicznej tj. na przystankach należy obowiązkowo zasłaniać usta i nos.
W miarę posiadanych możliwości technicznych (dostępny tabor oraz kierowcy) Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. będzie uruchamiał kursy bisowe w godzinach dojazdu do K-SSSE oraz w godzinach dojazdu dzieci i młodzieży do szkół.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA1

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA2

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością