Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. planuje wznowienie otwierania drzwi przez pasażerów tj. uruchomienie "ciepłego guzika". Jakie jest Państwa zdanie na ten temat?

Serwis MZK odwiedziło: 6410396

MZK wspólnie z Miastem oraz firmą Asec rozpoczynają pilotażowy program, który wprowadza bezgotówkowy system płatności za bilety komunikacji miejskiej. 30 marca 2021 r. zostaną uruchomione trzy biletomaty stacjonarne, w których pasażerowie kupią bilet jednorazowy, a po kilku tygodniach również okresowy, płacąc kartą bankomatową.

Biletomaty pojawiły się w następujących lokalizacjach:

1. przy ulicy Drzymały (przed kasami biletowymi MZK),
2. przy ulicy Wróblewskiego (przy sklepie Stokrotka)
3. przy ulicy Marcinkowskiego (przy Pegazie).

Płatność w biletomatach będzie mogła być realizowana tylko w formie bezgotówkowej tj. kartą płatniczą lub BLIK-iem.

To kolejny krok na drodze do unowocześniania komunikacji publicznej w mieście. Po wymianie taboru, autobusowego i tramwajowego, remontach trakcji tramwajowej wraz z infrastrukturą, przyszedł czas na zasadnicze zmiany w systemie płatności za bilety.

UWAGA:
W razie problemów z działaniem biletomatów należy zgłaszać problemy na specjalnej infolinii pod numerem telefonu 801 789 405.

INSTRUKCJA ZAKUPU BILETU W STACJONARNYCH AUTOMATACH DO SPRZEDAŻY BILETÓW

biletomat

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością