Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. planuje wznowienie otwierania drzwi przez pasażerów tj. uruchomienie "ciepłego guzika". Jakie jest Państwa zdanie na ten temat?

Serwis MZK odwiedziło: 6794263

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o., zachęca mieszkańców oraz przyjezdnych do korzystania z nowych kanałów dystrybucji biletów, w tym: z automatów biletowych oraz aplikacji mobilnych. Kanały te cieszą się coraz większą popularnością, o czym świadczy stale rosnąca ilość zakupywanych w ten sposób biletów. Ponadto oszczędzają czas  - pozwalają zrezygnować z osobistej wizyty w kasie oraz dają nieograniczony 24 h dostęp do biletów. 

Przypominamy, że w ramach uruchomionego wspólnie z Miastem oraz firmą Asec, programu pilotażowego, można w naszym mieście zakupywać bilety jednorazowe i okresowe za pośrednictwem biletomatów stacjonarnych. Biletomaty zainstalowane są w następujących lokalizacjach:

  • przy ulicy Drzymały (przed kasami biletowymi MZK),
  • przy ulicy Wróblewskiego (przy sklepie Stokrotka),
  • przy ulicy Marcinkowskiego (przy Pegazie).

Biletomaty realizują płatności za pośrednictwem: karty płatniczej oraz BLIK-a. W przypadku zakupu bilety okresowego, ważne jest aby na bilecie nanieść dane osobowe, osoby która będzie korzystała z takiego biletu. Bilety ten jest ważny z dokumentem tożsamości.
 
Ponadto do 30.06.2022r. przedłużony został okres promocji na okresowe bilety elektroniczne, które można zakupywać przez aplikacje mobilne: moBILET, GoPay, SkyCash, mPay oraz zBiletem. Bilety okresowe komunikacji miejskiej nadal więc można kupować z 10% zniżką, decydując się na zakup poprzez aplikację mobilną.  Chcemy również w ten sposób zachęcić mieszkańców do wykorzystania bardziej ekologicznych rozwiązań, których konsekwencją ma być rezygnacja z papierowej wersji biletu.

  

Wszelkie dane o dostępnych kanałach dystrybucji oraz godzinach otwarcia kas biletowych dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: https://www.mzk-gorzow.com.pl/informacje/kasy-biletowe

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością