Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Informacje
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 6003329

UWAGA !!!

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o., informuje że w związku z wprowadzeniem ograniczeń związanych z COVID-19, z dniem 28 października 2020r., wprowadza się następujące godziny otwarcia kas biletowych dla mieszkańców miasta tj.: 

Kasa nr 5 (kasa hurtowa – tylko dla odbiorców hurtowych !) –  z dniem 17.11.2020r. przeniesiona na ul. Kostrzyńską 46 (siedziba MZK)

Kasa hurtowa będzie czynna od godz. 8:00 do 15:00

Pozostałe kasy prowadzą sprzedaż tylko detaliczną i dla odbiorców instytucjonalnych

Kasy detaliczne: Kasa nr 3,  Kasa nr 4  i Kasa nr 5 –  ul. Drzymały 10 – będą otwarte na zmianę w godzinach od 7:00 do 17:00

Kasa nr 2 – os.Staszica – od 09:00 do 17:00

W soboty kasy będą czynne odpowiednio:

Kasa nr 2 zlokalizowana na os.Staszica w godzinach od 9:00 do 13:00,

Kasa w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Drzymały 10 w godz. od 9.30 do 13.00

W zależności od sytuacji powyższe godziny mogą ulec zmianie.

 UWAGA

Ewentualne okresowe zmiany dotyczące godzin otwarcia kas biletowych, podawane są na bieżąco w komunikatach na stronie głównej KOMUNIKATY

Bilety okresowe: 1 tygodniowe, 2 tygodniowe, miesięczne i kwartalne do nabycia w kasach biletowych MZK na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz za pomocą aplikacji GoPay, mPay, SkyCash, moBILET, zbiletem.

 Wykaz kas biletowych:

 


 Kasy biletowe

Kasa nr 3, Kasa nr 4, Kasa nr 5 - sprzedaż hurtowa.

ul. Drzymały 10 
8:00 do 17:00,
w soboty od 9:30 do 13:00
tel. (95) 7287901-3


 Kasa biletowa nr 2 - os. Staszica (ul. Marcinkowskiego - pawilony handlowe)
09:00 do 17:00,
w soboty 09:00 do 13:00


Baner

 

GoPay Sp. z o.o.   jest przedsiębiorstwem zajmującym się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań dla miejskich przedsiębiorstw komunikacyjnych, miast i innych podmiotów związanych z transportem zbiorowym. Główną działalnością spółki jest rozwój systemów sprzedaży biletów na przejazdy komunikacją miejską. Udostępniamy dla Państwa Internetowy system sprzedaży biletów okresowych www.gopay24.pl oraz aplikację mobilną GoPay.

  


logo mobilet

 

Czekasz na autobus czy tramwaj i nie masz biletu ?

Z usługa moBILET kupisz elektroniczny bilet  przez komórkę, o każdej porze, gdziekolwiek jesteś…

 


 

home logo Kupuj bilety komunikacji miejskiej komórką

Bilet w komórce to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników komunikacji miejskiej. Aplikacja SkyCash eliminuje konieczność noszenia przy sobie gotówki i szukania kiosku.


mpay

 mPay Płatności Mobilne

Aplikacja dzięki której możesz zakupić elektroniczny bilet komunikacji miejskiej, zdalnie opłacić postój na parkingu, zapłacić rachunki skanując kod kreskowy, kupić bilet na mecz i płacić za zakupy w internecie.

Płatności dokonuje się bezpośrednio w aplikacji mPay. Można wybrać trzy źródła płatności: przedpłacona portmonetka w aplikacji, podpiętą kartą płatniczą lub kartą w elektronicznym portfelu kart MasterPass.

 


 

mpayAplikacja zbiletem.pl umożliwia wygodny zakup biletów jednorazowych oraz okresowych.

W aplikacji dostępne są różne metody płatności między innymi: Google Pay, Apple Pay, oraz Blik, a także płatności zwykłą kartą płatniczą i szybkim przelewem internetowym.

 Aplikacja jest darmowa i dostępna na smartphony z systemem Android oraz IOS.


 

Bilety jednorazowe do nabycia również w punktach usługowo-handlowych (kioski, sklepy) na terenie miasta Gorzowa oraz okolicznych miejscowości.

Bilety posiadające nadruk Gorzów Przystań., zakupione w automatach biletowych zainstalowanych w autobusach i tramwajach, nieposiadające śladów fałszerstwa dopuszczone są do użytku w środkach transportu miejskiego Gorzowa Wlkp.

UWAGA

Ewentualne okresowe zmiany dotyczące godzin otwarcia kas biletowych, podawane są na bieżąco w komunikatach na stronie głównej KOMUNIKATY

 

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością