Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Komunikaty
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3827772

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 23 lipca 2019 r. do odwołania zamknięta zostanie z powodu remontu ulica Śląska na odcinku od skrzyżowania z ulicą Jasna do pętli Śląska-Pole Golfowe i zmienione zostaną trasy linii kursujących do tej pętli oraz lokalizacja przystanków końcowego i początkowego, które zostaną przeniesione na ulicę Ludwika Waryńskiego:

- w kierunku pętli Waryńskiego od ronda Księdza Piotra Sadownika pojadą ulicą Fabryczna do ulicy Ludwika Waryńskiego gdzie zlokalizowany jest przystanek końcowy;

- w kierunku śródmieścia od przystanku początkowego Waryńskiego pojadą ulicą Śląska i od przystanku Kwiatowa powrócą na stałą trasę.

Podczas funkcjonowania objazdu przystanki Towarowa i Kwiatowa w kierunku pętli Śląska-Pole Golfowe zostaną przeniesione na ulicę Fabryczna odpowiednio w przy placu zabaw (za rondem Ks. Sadownika) i przystani (za skrzyżowaniem z ulicą Budowlanych), natomiast przystanki początkowy i końcowy Śląska-Pole Golfowe w obu kierunkach zawieszone i przeniesione na ulicę Ludwika Waryńskiego.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością