Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Komunikaty
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3828143

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 30 września 2019 r. (poniedziałek) do 30 listopada 2019 r. (sobota) na odcinku torowiska od pętli tramwajowej „Wieprzyce” do skrzyżowania ul. Sikorskiego z ul. Jancarza prowadzone będą w ruchu ciągłym jazdy szkoleniowe oraz testowe nowych tramwajów PESA Twist 2015N.

W związku z powyższym zwracamy się do użytkowników dróg oraz pieszych o zachowania szczególnej ostrożności podczas przejazdu przez torowisko tramwajowe oraz podczas przekraczania torowiska. Jednocześnie apelujemy o zwracanie uwagi na funkcjonujące oznakowanie pionowe oraz poziome.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością