Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
 
 
Przetargi publiczne

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. wszczął na platformie zakupowej postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na:

Usługę sprzątania i utrzymania w czystości obiektów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. oraz utrzymanie czystości terenów zewnętrznych w podziale na części:

Część 1- Usługa sprzątania i mycia pojazdów.

Części 2 - Usługa sprzątania i mycia biur, pomieszczeń socjalnych i korytarzy w biurowcu
i w  punktach kontrolnych, oraz biur, pomieszczeń socjalnych, korytarzy i myjni w hali napraw.

Część 3 - Całoroczne utrzymanie czystości terenów zewnętrznych placów i terenów zieleni, w tym odśnieżanie bazy przy ul. Kostrzyńskiej 46, oraz utrzymanie w czystości torowisk wydzielonych, pętli tramwajowych i autobusowych.

899/2019/008_ usługa sprzątania

 

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, którego wartość zamówienia oszacowana została poniżej kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy (powyżej 443.000 euro) - Prawo zamówień publicznych 

link do postępowania na platformie zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/mzk_gorzow

 

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością