Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Komunikaty
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda
Jak ocenia Pani/Pan funkcjonowanie komunikacji miejskiej obsługującej Cmentarz Komunlany przy ul. Żwirowej w okresie Wszystkich Świętych?

Serwis MZK odwiedziło: 1808632

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, że od dnia 18 listopada 2019 r. (poniedziałek) z powodu wprowadzenia kolejnego etapu przebudowy ul. Kostrzyńskiej zmianie ulegnie funkcjonowanie następujących linii autobusowych: 

Trasa linii „T 1” zostanie wydłużona do pętli Wieprzyce przez ulKostrzyńskąnatomiast linia „T 4” na trasie Kostrzyńska-MZK- Dobra – Myśliborska – al. Konstytucji 3 Maja – Estkowskiego zostanie ZAWIESZONA.

Linie autobusowe nr 106, 115, 119, 120 będą rozpoczynać i kończyć trasę na pętli Wieprzyce.

Linie autobusowe nocne 501, 502, 504 będą kursowały ul. Kostrzyńską i Al. 11 Listopada natomiast linie autobusowe nocne 503, 505 będą kursowały nadal ul. Dobrą i ul. Myśliborską.

Autobusy linii „T 2” w kursach z i do Kostrzyńska-MZK będą poruszać się na trasie: Kostrzyńska - 11 Listopada – Estkowskiego.

Najdogodniejszym miejscem na przesiadkę z linii zastępczej „T 1” na linię zastępczą „T 2” i odwrotnie jest węzeł przesiadkowy obejmujący przystanki „Orląt Lwowskich” i „AWF”.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością