Czwartek, 25 kwietnia 2024
pochmurno
3°C
Powróć do: Nasza oferta

Stacja Paliw

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. jako wieloletni operator publicznego transportu zbiorowego w mieście Gorzowie Wielkopolskim zaprasza Państwa do skorzystania z oferty w zakresie sprzedaży oleju napędowego na zakładowej Stacji Paliw znajdującej się na terenie firmy przy ul. Kostrzyńskiej 46 w Gorzowie Wlkp. 

AKTUALNA CENA PALIWA

     6,59zł/l

 

Naszą misją jest „Sprawna, bezpieczna i przyjazna środowisku komunikacja miejska” dlatego też przykładamy szczególną uwagę do bardzo wysokiej jakości paliwa, które jest wykorzystywane przez nasze pojazdy. W chwili obecnej tabor autobusowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. składa się z 70 autobusów, pośród których zdecydowaną większość stanowią autobusy najnowszej generacji wyposażone w silniki spełniające normy emisji spalin od EURO III do EURO V oraz kilkunastu pojazdów technicznych.

Proponujemy Państwu zakupy oleju napędowego o parametrach zgodnych z wymaganiami jakościowymi określonymi Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. Nr 221, poz. 1441 z późniejszymi zmianami). Najwyższą jakość stosowanego przez Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. paliwa oraz jego zgodność z obowiązującą normą PN-EN-590+A1:2010 potwierdzają wyniki wyrywkowych badań laboratoryjnych, którym nasze paliwo podlega w certyfikowanym laboratorium PKN Orlen w Szczecinie.

Zakupy oleju napędowego przez Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. realizowane są na podstawie umów zawartych z firmami, które zostały wyłonione w drodze przetargu nieograniczonego. Poza bardzo wysoką jakością oferowanego oleju napędowego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu również konkurencyjne ceny, samoobsługowy sposób tankowania, nieograniczony dostęp do Stacji Paliw 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu.

Jeszcze raz zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. . W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00 z Kierownikiem Działu Zakupów i Gospodarki Magazynowej pod numerem telefonu 957 287 859 lub 605 585 722 lub e-mailowo na adres b.ladowska@mzk-gorzow.com.pl

 

IMAG0405

 IMAG0407

INSTRUKACJA TANKOWANIA

Pliki do pobrania:

Wniosek reklamacyjny
Format: pdf, 146.73 kB
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!