Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. od kilku tygodni eksploatuje autobusy hybrydowe MAN Lion's City Hybrid. Jak oceniają Państwo komfort podróżowania autobusem hybrydowym?

jest znacznie ciszej, niż w autobusie z silnikiem diesla - 63.1%
nie ma rożnicy w komforcie podrożowania pomiędzy autobusem hybrydowym a autobusem z silnikiem diesla - 22.5%
nie podrożowałem jeszcze autobusem hybrydowym, więc nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie - 14.4%
Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1209178

SkyCash jest już w Gorzowie Wielkopolskim!

 

SkyCash jest już w Gorzowie Wielkopolskim!internet gorzow mniejsze

 

To dobra wiadomość dla osób korzystających z komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Od teraz bilety na autobus można kupić przez telefon – wystarczy zainstalować aplikację SkyCash na swoim telefonie. SkyCash przygotował specjalną promocję powitalną – bilet do 4 zł mieszkańcy Gorzowa otrzymują za darmo!

Czym jest SkyCash?

Aplikacja SkyCash została stworzona przede wszystkim by ułatwiać życie swoim Użytkownikom.  Dzięki niej można zapomnieć o staniu w kolejkach, szukaniu kiosków i automatów z biletami i odliczaniu drobnych. Ceny biletów mobilnych nie różnią się niczym od ich papierowej wersji, a pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe. SkyCash to nie tylko przydatne narzędzie to kupowania biletów - to wszechstronna aplikacja posiadająca wiele cennych funkcji (bilety kolejowe, tanie wypłaty w bankomacie, bilety do kina oraz wiele, wiele innych).

Promocja powitalna

Z okazji uruchomienia usługi mobilnego kupowania biletów SkyCash specjalną promocję dla wszystkich Gorzowian, którzy chcą dołączyć do grona zadowolonych Użytkowników aplikacji.

Wystarczy zainstalować aplikację na swoim telefonie i skasować pierwszy bilet o wartości do 4 złotych. Z promocji mogą skorzystać  Użytkownicy, którzy wcześniej nie zasilali jeszcze konta oraz nie wykonali żadnej transakcji. To doskonały moment, aby przetestować aplikację i przekonać się o jej zaletach.

Jak pobrać aplikację?

Aby korzystać z możliwości zakupu biletów jednorazowych, dobowych, weekendowych oraz okresowych przez SkyCash, wystarczy posiadać telefon komórkowy z systemem Android, iOS lub Windows Phone i zainstalować aplikację. Można to zrobić wpisując w przeglądarce telefonu adres: m.skycash.com lub pobierając ją z dedykowanego sklepu z aplikacjami: Google Play, App Store lub Windows Phone Store. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji SkyCash w telefonie użytkownik zostanie przeprowadzony przez krótki proces rejestracji.

Jak wygląda płatność za bilety?

Podobnie jak podczas zakupu w kiosku, sklepie czy u kierowcy, do kupna biletu przez komórkę potrzebne są pieniądze. SkyCash umożliwia opłacenie transakcji za pomocą portmonetki SkyCash lub karty bankowej.

Jak zakupić bilet?

Aby skorzystać z możliwości opłaty za bilet za pomocą smartfonu należy wejść na stronę www.m.skycash.pl i pobrać aplikację zgodną z systemem operacyjnym urządzenia mobilnego. W menu aplikacji SkyCash należy wybrać zakładkę „Komunikacja miejska”, a następnie z listy dostępnych miast wskazać Gorzów Wielkopolski. W kolejnym kroku trzeba wybrać rodzaj biletu (jednorazowy, dobowy, weekendowy, okresowy), a następnie grupę biletów (normalny, ulgowy).  Podczas zakupu biletów jednoprzejazdowych należy podać numer linii autobusu oraz liczbę biletów. Zakup biletu powinien nastąpić niezwłocznie po wejściu do autobusu.

Co w przypadku kontroli biletów?

Podczas kontroli biletów w autobusie wystarczy okazać ekran telefonu z otwarta zakładką „Kontrola biletów”, w której znajdują się wszystkie informacje na temat biletów.

 

SkyCash

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych. Wszystkie transakcje są zabezpieczone na poziomie bankowości mobilnej i kart płatniczych. W 2014 roku, SkyCash otrzymał nagrodę Złoty Bell w konsumenckiej kategorii „Aplikacja roku 2013”. W październiku 2015 r. firma zajęła pierwsze miejsce w Polsce oraz drugie w Europie w Deloitte Technology Fast 50 - rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej. Sukces został powtórzony w rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA, gdzie SkyCash uplasował się na 46 miejscu, zajmując jednocześnie najwyższą pozycję spośród wszystkich polskich spółek, które znalazły się w zestawieniu.

 

Więcej informacji:

www.skycash.com/gorzow-wielkopolski

www.facebook.com/skycash

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością