Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 
Przetargi publiczne

Przetargi publiczne

Przetarg nieograniczony sektorowy - Usługa regeneracji części i podzespołów do autobusów typu MAN i Solaris

Numer postępowania: 899/2017/012

Przetarg nieograniczony sektorowy - Usługa  regeneracji  części i podzespołów do autobusów typu MAN i Solaris

 

Termin składania oferty: 20.11.2017 r. godz. 10:00

Termin otwarcia ofert: 20.11.2017 r. godz.10:30

 

pdfOgłoszenie_o_zamówieniu.pdf346.73 KB08/11/2017, 14:56

pdfSIWZ_regeneracja.pdf528.53 KB08/11/2017, 14:56

doczałącznik_1-_formularz_ofertowy.doc108 KB08/11/2017, 14:56

xlszałącznik_2_-_Formularz_cenowy.xls59.5 KB08/11/2017, 14:56

doczałącznik_3_-_Oświadczenie_o_braku_podstaw_do_wykluczenia.doc98.5 KB08/11/2017, 14:56

doczałącznik_4_-_wykaz_usług.doc96 KB08/11/2017, 14:56

doczałącznik_5_-_Grupa_kapitałowa.doc92.5 KB08/11/2017, 14:56

pdfzałącznik_6_-_Projekt_umowy_.pdf689.29 KB08/11/2017, 14:56


pdfModyfikacja_SIWZ.pdf885.58 KB15/11/2017, 14:04

pdfzałącznik_6_-_Projekt_umowy_po_modyfikacji.pdf688.31 KB15/11/2017, 14:04

 

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością