
Już od najbliższego weekendu do końca wakacji, w każdą sobotę i niedzielę uruchamiamy dla Was specjalną linię tramwajową "Lato w Gorzowie", która obsługiwana będzie przez zabytkowe tramwaje typu 4N oraz 105Na.


Linia będzie kursowała na trasie Wieprzyce PKP - Piaski - Wieprzyce PKP w każdą sobotę i niedzielę, a przejazd zabytkowymi tramwajami będzie bezpłatny.

Kursy na linii "Lato w Gorzowie" realizowane będą zgodnie z poniższym rozkładem jazdy:

odjazdy z p. Wieprzyce PKP w kier. Piaski: 17.05, 18.35, 20.05


odjazdy z p. Piaski w kier. Wieprzyce PKP: 17.50, 19.20, 20.50
