Piątek, 26 czerwca 2026
pochmurno
30°C

Retro jazda w ramach linii "Lato w Gorzowie"

????Już od najbliższego weekendu do końca wakacji, w każdą sobotę i niedzielę uruchamiamy dla Was specjalną linię tramwajową "Lato w Gorzowie", która obsługiwana będzie przez zabytkowe tramwaje typu 4N oraz 105Na. ????
????Linia będzie kursowała na trasie Wieprzyce PKP - Piaski - Wieprzyce PKP w każdą sobotę i niedzielę, a przejazd zabytkowymi tramwajami będzie bezpłatny. ????
Kursy na linii "Lato w Gorzowie" realizowane będą zgodnie z poniższym rozkładem jazdy:
???? odjazdy z p. Wieprzyce PKP w kier. Piaski: 17.05, 18.35, 20.05 ????
???? odjazdy z p. Piaski w kier. Wieprzyce PKP: 17.50, 19.20, 20.50 ????

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
komunikaty

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!